Klantcase Petrogas E&P

Van complexe offshore-uitdagingen naar 15+ jaar betrouwbare verlichting voor Petrogas E&P
Bekijk alle cases

Het laatste Nederlandse offshore gasveld

Petrogas E&P is een uniek Nederlands bedrijf dat gas wint in de Noordzee. Met 409 medewerkers exploiteren zij het laatste Nederlandse gasveld op zee.

Voor hun offshore platforms hebben zij explosieveilige verlichting nodig die voldoen aan de hoogste veiligheidseisen.

Explosieveilige verlichting voor offshore gasplatforms

Offshore gasplatforms stellen extreme eisen aan verlichting. De armaturen moeten explosieveilig zijn vanwege de gasproductie, bestand tegen zware weersomstandigheden en jarenlang betrouwbaar functioneren.

Daarnaast wilde Petrogas E&P synergie tussen hun platforms behouden door dezelfde producten te gebruiken, zodat hun onderhoudsteams bekend blijven met de apparatuur en reserveonderdelen die uitwisselbaar zijn.

Een extra uitdaging ontstond toen hun oorspronkelijke Victor-armaturen niet meer geproduceerd werden en vervangen moesten worden.

Partnerschap op de lange termijn

Eurotronic bouwde vanaf 2007 een stabiele relatie op met vaste contactpersonen en korte communicatielijnen. We zorgden voor consistente productlevering over meerdere platforms en boden proactieve ondersteuning bij vragen.

Toen de oorspronkelijke Victor-armaturen discontinued werden, kwamen we met een kwalitatieve vervanger: Chalmit-armaturen die Martijn van Gentevoort al kende van zijn vorige werkgever en die uitstekend presteerden in vergelijkbare omstandigheden.

We begeleiden de overgang met uitgebreide productinformatie en ondersteuning voor het onderhoudsteam.

Bewezen betrouwbaarheid door de jaren heen

  • 15+ jaar ononderbroken samenwerking sinds 2007
  • Meerdere platforms uitgerust met consistente verlichtingsoplossingen 
  • Succesvolle product overgang zonder operationele problemen 
  • Directe bereikbaarheid voor support en technische vragen 
  • Tevreden onderhoudsteam dat vertrouwd is met de apparatuur

“Je krijgt een band met de mensen van Eurotronic”

"Ik vind het een hele prettige samenwerking met Eurotronic. Het zijn korte lijntjes, je kent de mensen en ze werken al jaren met dezelfde medewerkers. Dan krijg je wel een band. Ze hebben goede producten en reageren altijd heel actief op vragen."

Petrogas logo

Martijn van Gentevoort
Petrogas E&P

Ook op zoek naar betrouwbare offshore oplossingen?

Heeft u ook een offshore of industriële locatie waar betrouwbaarheid essentieel is? Ontdek hoe wij u kunnen helpen met oplossingen die jarenlang meegaan. Neem contact met ons op voor een vrijblijvend adviesgesprek.

Bedankt voor je aanvraag, wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.
Er is iets misgegaan. Probeer het later opnieuw.